60. Yıl Bayrak

BÜRODA BEKLEMEKTE OLAN QSL KARTLAR

  • 16.12.2018

Değerli Radyo Amatörleri,
Alıcıları tarafından bürodan alınmayan, sahipleri bilinmediği için kendilerine ulaştırılamayan QSL kartların bölgelere göre alfabetik sıralaması aşağıdadır. 1530 civarında çağrı işaretine ait toplam 7000 in üzerinde olan bu kartları büroda muhafaza etmek sorun olmaya başlamıştır. QSL büronun bu kartları geldikleri ülkelere iade edebilecek bütçesi de yoktur. Siz kart sahiplerinden ricamız yurtiçi kargo için adres bildiriminde bulunarak kartlarınızı alıcı ödemeli olarak almanızdır. Mart ayı sonuna kadar teslim alınmayan kartlar bir araya toplanarak paket edilip bir kenara kaldırılacaktır. Bu tarihten sonra bu bu tabloda yer alan kartları talep eden arkadaşların kartları zaman bulunabildiği ölçüde karşılanacaktır.
Bu tabloyu tüm TRAC şubelerinin mail gurupları, facebook ve benzeri ortamlarda paylaşmaları yerinde olacaktır. Ayrıca diğer derneklerinde paylaşmaları halinde çok sayıda arkadaşımızın da konudan haberi olacak ve bize ulaşmaları mümkün olacaktır
Saygılarımızla
TRAC QSL BÜRO
TA4E

 

QSL kart listesini görüntülemek için tıklayınız

 

Not: Konuyla ilgili olarak Genel Sekreterliğin 3453403@gmail.com adresine mail gönderebilir yada 0535 3243406 nolu telefondan TA4E'ya ulaşabilirsiniz.